مدت زمان استخدام موفق-استخدام موفق در دو هفته

مدت زمان استخدام موفق

در ادامه پست‌های توصیه‌های لازم برای استخدام در شغل رویاییتان کم کم به مراحل نهایی نزدیک می‌شویم. در این پست مدت زمان استخدام موفق مورد بررسی قرار می‌گیرد و راهکارهای مناسب ارائه می‌گردد.

مدت زمان استخدام موفق چقدر است؟

بعد از تکمیل فرآیند ارسال رزومه همانطور که شما برای استخدام و مشغول به کار شدن عجله دارید، شرکت هم برای استخدام نیروی کار و سپردن مسئولیت‌ها به او عجله دارد. احتمالا شرکت بعد از دریافت رزومه، روز بعد به بررسی آن پرداخته و برای مصاحبه تلفنی با شما تماس برقرار می‌کنند و بعد از اتمام مصاحبه تلفنی در آخر هفته کاری برای شما قرار مصاحبه حضوری تنظیم می‌کنند و بعد از تکمیل مرحله مصاحبه حضوری برای تمام متقاضیان بررسی نهایی انجام شده و استخدام صورت می‌گیرد.
همانطور که مشاهده می‌کنید اساسا فرآیند ارسال رزومه تا استخدام ، نباید بیش از دو هفته، که به مدت زمان استخدام موفق معروف است، به طول بیانجامد ولی همانطور که احتمالا تا به حال تجربه کرده‌اید این فرآیند فقط روی کاغذ است که دو هفته طول می‌کشد و عملا ممکن است حتی تا چندین هفته به طول بیانجامد. متاسفانه نکته خنده‌دار و در عین حال رنج‌آور داستان استخدام و کاریابی در ایران این است که دردسرهای ایجاد شده در طی این فرآیند از سریال‌های ۹۰ قسمتی هم گاهی بیشتر طول می‌کشد و در این میان هزاران مسئول به مرخصی رفته و صدها روز با تعطیلی مواجه می‌شویم.
خوب حال راه حل متخصصین جابیار برای شما چیست که نه این فرصت شغلی را از دست بدهید و نه اینکه بعد از چند هفته متوجه شوید که کس دیگری به جای شما استخدام شده و شما زمان و فرصت‌های زیادی را از دست داده‌اید. توصیه ما برای شما این است: همه تخم مرغهای خود را در یک سبد نگذارید. در حین انجام دقیق و منظم مراحل استخدام در یک شغل بازهم به سایت جابیار سر زده و فرصت‌های شغلی دیگر را بررسی کرده و برای آن‌ها هم اقدام کنید. بدین صورت در انتها این شما نیستید که انتخاب می‌شوید بلکه شما هستید که انتخاب می‌کنید.
نگران نباشید چند توصیه کوتاه دیگر بیشتر تا پایان راه باقی نمانده.

مطالب مرتبط

مورد نویسنده: امین رضا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *